Vizyonumuz & Misyonumuz

İnsanların doğal ürünlere yoğunlaştığı son zamanlarda, Sidra olarak vizyonumuz & misyonumuz her daim önem kazanmaktadır. Kendimize vizyon olarak sağlıklı ve doğal ürünleri bir araya getirmek ve ürünlerimizde kaliteyi ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz. İnsanlara sağlıklı, doğal ve kaliteli ürünler ulaştırmak da tek misyonumuzdur. İnsanlara verilen değer, ürünlerimize verdiğimiz kalite ve değerden anlaşılmaktadır. Her daim güven ve kalite peşinde olan Sidra, daha kaliteli ürünlere sizlerin desteğiyle ulaşacaktır.

Vizyonumuz Nedir?

Sidra olarak amacımız, insanların sağlığı için ihtiyaç duyulan ürünleri doğal bir şekilde üretmek ve piyasaya sürmektir. Ürünlerimizde doğallıktan asla ödün vermeden sağlığa destek açısından güvenilir ve kaliteli olmasına özen göstermektir. Ürettiğimiz ürünlerdeki kaliteyle piyasadaki yerimizi korumak ve sağlık açısından daha kaliteli ve doğal ürünler ortaya çıkarmaktır.

Misyonumuz Nedir?

Sidra olarak misyonumuz, insanların güvenini kazanmak ve güven çerçevesinde halka daha güvenli ve sağlıklı ürünler ulaştırmak amacıyla hareket etmekteyiz. Gayemiz insanlara daha kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak ve aynı zamanda doğal ürünlerimizle daha sağlıklı günlere destek olmak ve buna katkı sağlamaktır.

Hangi Ürün Çeşitlerimiz Mevcuttur?

Son zamanlarda insanların doğal ürünlere doğru yönelimindeki artış ortaya yeni arayışlar çıkarmıştır. Sidra olarak hazırlamış olduğumuz ürünlerdeki doğallık her şeyden önce kaliteli ve sağlıklı oluşu halkımızın güvenini kazanmak ve sağlıklı bir topluma bir nebze katkı sağlamaktır. Bu gaye ile yaptığımız çalışmalarımızla ortaya çıkardığımız birçok doğal ürünlerimiz mevcuttur.

Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Kudret Narı Macunu
  • Propolisli Macun
  • Harnuplu Macun
  • Pirenli Zayıflama Macunu
  • Arı Sütlü Ballı Polenli Ginsengli Macun
  • Zencefilli Macun
  • Epimedyumlu Macun

Devedikeni, Kantaron, Okaliptus, Kereviz Tohumu, Tarçın, Papatya ve daha birçok bitkisel çaylar ürünlerimizin arasında yer almaktadır. Sidra ürünleri içinde bitkisel yağ çeşitleri, doğal kişisel bakım ürünleri ve bitkisel gıda takviyeleri de bulunmaktadır.

 

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğallıkta kaliteyi yakalamayı hedefleyen Sidra, bayilik isteyenlere de bu konuda kolaylık sunmaktadır. Bayilik başvurusunda bulunmak isteyenlerin bayilik başvuru formunu doldurarak bizlere ulaştırması yeterli şartlar arasındadır. Gerekli bütün şartlar oluşturulduktan sonra bayilik verilebilmektedir.

Bayi Başvuru Formu